איך להיפטר מכינים?

איך להיפטר מכינים?

איך מחסלים כינים, או איך נפטרים מכינים זאת שאלה שנשאלת המון כאשר הקיץ כבר כאן ואיתו הכינים מתחילות לחגוג על ראשי הילדים. לא פעם אנו מקבלים הודעה מגננת או מהמורה על כך שיש כינים על ראשי הילדים תוך בקשה כנה לטפל במצב במיידי. יש בתי ספר שאפילו שולחים את הילדים הביתה במידה ומזהים שהילד או הילדה סובלים מכינים על ראש.

 

מדובר בתופעה טורדנית, מדבקת שקשה מאוד להיפטר ממנה. הרי כולנו כבר מכירים את החיפוש בזכוכית מגדלת, הסירוק הכואב שגורם לנשירה של השערות והסבל הרב שנגרם לילדים כתוצאה מכך.

הכינים מתרבות בקצב מסחרר, מטילות עוד ועוד ביצים על ראשי הילדים שלנו ולפעמים כן, גם אנחנו נדבקים בזה. הגירודים, הפצעים, זה ממש סיוט שלפעמים אנחנו ממש לא רואים את הסוף שלו.

 

העניין הוא שיש בשוק כל כך הרבה תכשירים, ככה שאנחנו לא ממש יודעים במה לבחור. בנוסף, כשאנחנו כבר מנסים ורוכשים תכשיר כזה או אחר שהומלץ לנו על ידי חברה, קולגה או אחות, אנו מתאכזבים פעם אחר פעם ונשארים אובדי עצות. אז איך להיפטר מכינים אחת ולתמיד?

ובכן, העניין הוא שמרבית התכשירים מכילים שמן רוזמרין, חומר שהוכיח את עצמו בעבר כיעיל. אז נכון, פעם זה עבד. אבל היום הכינים כבר פיתחו לזה עמידות וזה ממש לא מספיק לצורך השמדת כינים. אז לפני שאתם רוכשים עוד תכשיר ועוד תכשיר, מנסים שוב ושוב, אם אתם עדיין לא מכירים את הסרום הטבעי לטיפול בכינים מבית DOVRATYA – זה הזמן להכיר – איך נפטרים מכינים.

איך נפטרים מכינים | איך מחסלים כינים

אז איך מחסלים כינים, ומאיפה זה התחיל?

אז הכל התחיל כשהילדים של המשפחה החלו להגיע הביתה עם כינים ושום תכשיר לא עזר. אם המשפחה שמאמינה בהומאופתיה ושימוש בחומרים טבעיים, פיתחה את Cleana, סרום יעיל שהוכיח את עצמו שוב ושוב.

 

מדובר היום בפטנט רשום שנמכר במדינות רבות בעולם. הפורמולה היא מאה אחוז טבעית, ללא כימיקלים, ללא סיליקון וללא אלכוהול – חומרים שאחוז גבוה מהתכשירים הנמכרים בשוק מכילים. השילוב המדויק של שמנים טהורים אותם מרכיב הסרום הופכים אותו להצלחה מסחררת. Cleana מצוין גם לטיפול בבעיה כאשר היא כבר קיימת וגם במטרה למנוע הופעה חוזרת של הכינים.

 

הבחירה בשמנים נעשתה לאחר ביצוע מחקרים וחוץ מזה שהפורמולה מסייעת לסלק את הכינים מהראש ומהשערות, היא גם מטיבה עם השיער ומגנה עליו מפני הידבקויות עתידיות. ברגע שהכינה נוגעת עם הנוזל, היא מאבדת את התחושה בגפיים, מתה ונושרת מעצמה, ללא סירוק וללא חיפוש. Cleana הוא תכשיר נפלא שמכיל מינון מדויק של חמישה שמנים אתרים שונים.

 

בנוסף לכך שהוא גורם לחיסול הכינים, הוא גם מפריש מהקרקפת חומר טבעי שגורם לכינה לאבד את האחיזה שלה בבסיס השערה ופשוט לצנוח ממנה. הסרום עשיר בוויטמינים, מינרלים ושמנים טבעיים כמו מנטה, לבנדר, קינמון, שמן עץ התה ושמן לימון. אז איך להיפטר מכינים? כלינה הוא התשובה שלכם!

קראו עוד בנושא איך להיפטר מכינים אחת ולתמיד:

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

סגור לתגובות.