השמדת כינים

השמדת כינים

יש צרות שבאות והולכות, יש כאלה שמתעקשות להישאר ואחת מהן היא תופעת הכינים. אז יש פתרון. אם גם אתם כבר ניסיתם אינספור שיטות, הבטח ותרסיסים אבל עדיין לא הצלחתן להיפטר מהחרק המציק והמגרד הזה אשר נקרא כינים, כנראה שעדיין לא ניסיתם את כלינה – תכשיר 100% טבעי. השמדת כינים ללא כימיקלים, ללא סיליקונים, ללא אלכוהול המוגדר כפטנט עולמי ומוכיח את עצמו פעם אחר פעם. אחת הבעיות המרכזיות עם כינים היא שהן מדבקות או יותר נכון, עוברות במהירות בין ראש לראש והן ממש לא מבדילות בין שיער של בנים או בנות, שיער מתולתל או חלק, שיער מלא או דליל. הן מגיעות לכולן. בעיה נוספת היא שכאשר אנחנו מנסים להיפטר מהכינים ולהשמיד אותן, עלינו לבצע סוג של מלאכת טיהור בבית ולהחליף סדינים, לכבס את המגבות, זאת משום שכאשר אנו מסרקים אותן, הן נופלות להן בכל מקום ולכן זה דורש התעסקות בלתי נגמרת.

 

אז איך הכינה נדבקת?

ובכן, אנשים רבים מאמינים כי הכינים קופצות להן מראש לראש. אז לא. מדובר במיתוס וזה ממש לא נכון. הכינים עוברות במגע של ראש בראש ולכן ילדים או בבית הספר אשר יושבים ליד השני או משחקים ביחד, סיכויי ההדבקה גבוהים יותר.

קל מאוד להידבק וזה ממש לא קשור להיגיינה. כולם נגועים בזה. יש מדינות שזה אפילו בושה ומסתירים את זה, לעומת ישראל זה כבר מקובל ואנחנו עושים הכל לצורך השמדת כינים.

 

השמדת כינים

למה זה עובד עם כלינה?

ובכן, הסיבה העיקרית לכך שהטיפול שלנו עובד היא משום שמדובר בפיתוח ייחודי ויוצא דופן. כאשר החומר בא במגע עם הכינה, היא מאבדת תחושה בגפיים, מתה ונושרת מעצמה. כן מומלץ לעזור לה לצאת עם מסרק צפוף אבל זה ממש לא דומה לטיפול הכואב והטורדני של השמדת כינים שאנחנו מכירים.

 

איך משתמשים?

את הסרום מומלץ למרוח על שיער יבש או על שיער רטוב. אפשר גם בזמן המקלחת כל מה שצריך לעשות הוא לרסס כרבע בקבוק לאורך השבילים בשיער, עדיף כמה שיותר קרוב לקרקפת זאת על ידי עיסוי הקרקפת על בסיס השערות ולהבריש בעדינות.

כעת יש להמתין לפחות כשעה ואז לסרק את השיער עם מסרק כינים צפוף. ניתן לחפוף את הראש ואז הסרום יורד מעצמו. לאחר 2-4 ימים חזרו שוב על הטיפול וגם אחרי 7 ימים. למניעה ניתן לעשות שימוש בתכשיר כאשר מתיזים בין 3-5 התזות. בכל הידבקות מחדש, ניתן לחזור ולבצע את הטיפול בלי כל חשש.

 

יתרונות הטיפול בכלינה?

  • השמדת כינים ללא כימיקלים, ללא אלכוהול, ללא מים
  • קל ופשוט מאוד לשימוש
  • ריח נעים
  • 100% טבעי
  • מנטרל את יכולת ההתרבות של הכינה ומשמיד הן את הכינים והן את הביצים
  • טיפול בכינים המכיל 5 רכיבים פעילים מהצומח
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

סגור לתגובות.