טיפול טבעי בכינים

טיפול טבעי בכינים לילדים

הן מטרידות, הן מתרבות במהירות והן מאוד מגרדות – איך לטפל בכינים באופן טבעי?

בחודשי הקיץ, נדמה שהכינים מקננות בראשי ילדנו יותר מתמיד. כינת הראש היא בעצם שייכת לקבוצת החרקים והיא נטולת כנפיים. ההדבקה נעשית מראש לראש. מדובר למעשה בכינה שאוהבת לחיות רק בראשים של בני אדם. בעיקר אצל ילדים בני שלוש עד אחת עשרה, אבל לא רק. הכינה, זאת בדומה לחרקים אחרים ניזונה מהדם.

כלומר היא מוצצת את הדם והמזון שלה נמצא ממש אצלנו על הראש, בקרקפת. בעבר היו בטוחים שכינים היו נמצאות בראשים לא נקיים, אבל היום ידוע בדיוק ההפך. היא גדלה דווקא על ראשים שהם נקיים ובכל שכבות החברה. במהלך היום, הכינה עוקצת את הקרקפת משהו כמו חמש או שש פעמים ביום והיא מזרימה רוק שגורם לגרד עז. כינה בוגרת מטילה ביצים אחרי שבעה ימים.

טיפול טבעי לכינים: איך לטפל בכינים באופן טבעי

ומה לגבי טיפול טבעי בכינים? איך לטפל בכינים באופן טבעי?

ובכן, כהורים לילדים הסובלים מכינים בראשם, ודאי ניסיתם כבר כמעט כל תכשיר טיפול בכינים לילדים ששמעתם עליו המלצות או ביקורות חיוביות באינטרנט. אנו יודעים כי שמן רוזמרין מסייע לסלק את הכינה אבל בשנים האחרונות, הכינים פיתחו לכך עמידות.

הניסיון של השמדת הכינים על ראשי ילדנו הופך הרבה פעמים לסיוט ממש. עלינו להסתכל ולבחון את הכינים בזכוכית מגדלת, להכאיב להם בזמן המקלחת עם מסרק צפוף, למרוח תכשירים ועוד…אז לא עוד!

יש לנו פתרון בשבילכם. לא סתם עוד תכשיר אלא פתרון שהינו כפטנט רשום ברחבי העולם. מדובר בטיפול טבעי בכינים, סרום מיוחד הנרקח ממספר שמנים אתריים, ללא כימיקלים, ללא מים וללא אלכוהול. התכשיר נקרא Cleana מבית Dovratya.

התמהיל הסודי שהוא בעצם סרום מסייע לנטרל את יכולת ההתרבות של הכינה ולכן הוא נחשב לכל כך אפקטיבי. בעזרת Cleana אתם יכולים לשים סוף לסירוק המעיק והכואב, לחיפוש הארוך בזכוכית מגדלת ופשוט להעיף את הכינים מעל ראשכם של ילדכם עם טיפול טבעי נגד כינים!

מדובר בתכשיר של טיפול טבעי בכינים, 100% טבעי, בטוח לשימוש כאשר במגע של הכינה עם החומר היא מאבדת תחושה בגפיים, מתה ונושרת מעצמה על העורף. את התכשיר ניתן להשיג באתר או במגוון של נקודות מכירה הפזורות ברחבי הארץ. תוכלו גם ליצור איתנו קשר דרך האתר לכל שאלה ולעקוב אחרינו בפייסבוק.

איך משתמשים בטיפול טבעי לכינים?

את ה- Cleana – טיפול טבעי לכינים, ניתן למרוח על שיער יבש או על רטוב. כל מה שצריך לעשות הוא לרסס כרבע בקבוק לאורך השבילים בשיער, זאת על ידי עיסוי הקרקפת על בסיס השערות ולהבריש בעדינות.

כעת יש להמתין לפחות כשעה ואז לסרק את השיער עם מסרק כינים צפוף. ניתן לחפוף את הראש ואז הסרום יורד מעצמו.  לאחר 2-4 ימים, חזרו על הטיפול ושוב אחרי 7 ימים. למניעה ניתן לעשות שימוש בתכשיר כאשר מתיזים בין 3-5 התזות. בכל הידבקות מחדש, ניתן לחזור ולבצע את הטיפול בלי לחשוש.

 

קראו עוד בנושא טיפול טבעי לכינים:

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

סגור לתגובות.