איך נדבקים בכינים?

השמדת כינים איך הפטנט עובד?

התינוק, התינוקת, הילד או הילדה חוזרים הביתה מהמסגרת החינוכית בה הם מבלים את מרבית שעות היום ולהפתעתכם הרבה הראש לא מפסיק לגרד להם.

אתם שואלים את עצמכם איך זה ייתכן? הרי אתם מקפידים לחפוף, לספר, לדאוג לניקיון הראש ועדיין עובדה שהוא או היא נדבקו. אז האמת היא שאין בכלל קשר בין ראש נקי לבין הידבקות בכינים. אחת ולתמיד – איך נדבקים בכינים ומה אפשר לעשות כדי לטפל בבעיה אחת ולתמיד?

קצת על תהליך ההידבקות…

אז מי שלא מכיר הכינים הן בעצם חרקים קטנים אשר חיים על השיער ועל הקרקפת של בני האדם. למעשה, למעלה מ-80% מהילדים בישראל יידבקו בכינים לפחות פעם אחת בחייהם. ההידבקות נעשית כאשר הן בעצם עוברות מראש לראש במגע ישיר.

אז איך נדבקים בכינים? בניגוד למיתוסים הנפוצים שבהם רוב האנשים מאמינים, הכינים אינן קופצות או מתעופפות להן מראש לראש. הן פשוט עוברות מראש לראש בהליכה ממש ממש מהירה. גם לא ניתן להידבק מהן דרך בעלי חיים וההידבקות דרך מצעים, מגבות או מברשות שיער כמעט ולא קורית בכלל. חשוב לדעת שאיסוף השיער לקוקו או לצמה אינו מונע הדבקה בכינים, אך הוא בהחלט מקשה על הכינה לעבור מראש לראש.

ממה הכינים ניזונות?

כינים בשיער ניזונות מהדם. כל כינה שנמצאת על ראשנו מוצצת את הדם בקרקפת בין 4-6 פעמים ביום. ניתן לזהות כינים על פי הצורה והצבע שלה. הביצים של הכינים הן מבריקות, בגוון חום צהוב. בדרך כלל הנקבה מטילה את הביצים שלה בבסיס השערה, משהו כמו 3-4 מ“מ מעור הראש. רק אחרי שלושה חודשים, הקליפה מתרחקת מעור הראש, זאת ככל שהשיער גדל ואז קל מאוד לראות אותה.

אז מה עושים?

ובכן, אם גם אתם ניסיתם אינספור שיטות להיפטר מהכינים ולטפל בשיער ועדיין לא מצאתם את השיטה היעילה ביותר, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

פיתחנו את Cleana. תכשיר טיפול בכינים 100% אחוז טבעי, ייחודי, העשוי משמנים אתריים בריכוז עוצמתי שהשילוב שלהם מסייע להיפטר מהכינים אחת ולתמיד. בשונה מתכשירים אחרים המוצעים בשוק ומכילים חומרים מזיקים שאינם בטוחים לשימוש אצל תינוקות, Cleana, תכשיר נגד כינים, הינו סרום ייחודי המוגדר כפטנט עולמי אשר פותח ויוצר על ידי המותג המוכר Dovratya המאמינים בנפלאות הטבע וביתרונותיו הרבים לגוף ולשיער.

איך משתמשים?

את ה- Cleana מומלץ למרוח על שיער יבש או על רטוב. כל מה שצריך לעשות הוא לרסס כרבע בקבוק לאורך השבילים בשיער, זאת על ידי עיסוי הקרקפת על בסיס השיערות ולהבריש בעדנות.

כעת יש להמתין לפחות כשעה ואז לסרק את השיער עם מסרק כינים צפוף. ניתן לחפוף את הראש ואז הסרום יורד מעצמו.  לאחר שלושה ימים, חזרו על הטיפול ושוב אחרי 7 ימים. למניעה ניתן לעשות שימוש בתכשיר כאשר מתיזים בין 3-5 התזות. בכל הידבקות מחדש, ניתן לחזור ולבצע את הטיפול בלי לחשוש. אז איך נדבקים בכינים, את זה אתם יודעים… וגם איך להיפטר מהן!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *