טיפול בכינים חוזרות

טיפול בכינים חוזרות

כולנו כהורים מכירים את הניסיון החוזר פעם אחר פעם להיפטר מהכינים אשר נצמדות לראשיהן של הילדים, מציקות להן ובעיקר מגרדות להם בצורה בלתי נסבלת. התופעה מדבקת עד מאוד, בעיקר במסגרות חינוכיות  כשהילדים נמצאים בגנים, בבתי ספר, בחוגים ובקייטנות.

למעשה, כאשר הילדים משחקים זה עם זה ומבלים זה עם זה במהלך היום, הראשים שלהם נוגעים אחד בשני ואז הכינים הולכות בהליכה מהירה מראש לראש ומתרבות. אז מדוע כל כך קשה להיפטר מהן ואיך אפשר לאמץ לחיקנו טיפול בכינים חוזרות.

הרי הרבה פעמים, מה שקורה הוא שאנחנו מבצעים את הטיפול שאותו רכשנו בצורה יסודית, מקפידים על ההוראות ואכן רואים שהכינים נעלמו ואין תסמינים של גירוד. הבעיה היא שתוך תקופה קצרה הטירוף שוב חוזר ושוב הכינים מגיעות לביקור. מדוע זה קורה?

  1. יש סיכוי שלא נפטרתם מכל הביצים ואז הוטלו להן כינים חדשות.
  2. הטיפול שעשיתם בקפידה אמנם עזר אבל מה לעשות, יש הורים שלא מטפלים עד הסוף ובאותה תקופה ואז מה שקורה הוא שהילד שלכם פשוט נדבק שוב ושוב ושוב.

אז מה הפתרון לטיפול בכינים חוזרות?

אחרי שנים של ניסיונות חוזרים להיפטר מהבעיה בעצמנו ואחרי חיפושים אחר תכשיר הכינים המושלם, פיתחנו את כלינה. סרום ייעודי לטיפול ומניעה של הידבקויות חוזרות מכינים.

הסרום מכיל 5 שמנים אתריים שונים בריכוז ייחודי. למעשה, החומרים שיש באותם שמנים משתקים את הכינה ומפרישים מהקרקפת שלנו חומר טבעי שגורם לכינה לאבד את האחיזה שלה בבסיס השערה ופשוט לצנוח ממנה. בנוסף, הפטנט משמיד את היכולת של הכינה להתרבות וכך הוא בעצם מונע מצב של הידבקות חוזרת וזה בעצם מה שאנחנו מחפשים כהורים.

מדובר בסרום ייחודי 100% טבעי, ללא כימיקלים וללא סיליקון. החומר בטוח את התכשיר ניתן להשיג באתר או במגוון של נקודות מכירה הפזורות ברחבי הארץ. תוכלו גם ליצור איתנו קשר דרך האתר לכל שאלה ולעקוב אחרינו בפייסבוק.

איך משתמשים?

את הסרום מומלץ למרוח על שיער יבש או על שיער רטוב, מה שנוח לכם בעצם. אפשר גם שאתם מקלחים את הילדים .רססו רבע בקבוק כמה שיותר קרוב לקרקפת ועסו את השיער כולו.  לאחר מכן מברישים עם מסרק צפוף ושוטפים.  ניתן לחפוף את הראש ואז הסרום יורד מעצמו. לאחר שלושה ימים, כדאי מאוד לחזור על הטיפול ושוב אחרי שבעה ימים. למניעה ניתן לעשות שימוש בתכשיר כאשר מתיזים בין 3-5 התזות. בכל הידבקות מחדש, ניתן לחזור ולבצע את הטיפול בלי כל חשש.

יתרונות הטיפול בכינים חוזרות בכלינה:

  • ללא כימיקלים, ללא אלכוהול, ללא מים.
  • קל ופשוט מאוד לשימוש.
  • ריח נעים.
  • 100% טבעי.
  • מנטרל את יכולת ההתרבות של הכינה ומשמיד הן את הכינים והן את הביצים.
  • מכיל 5 רכיבים פעילים מהצומח.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *