האם ביצי כינים מגרדות

האם ביצי כינים מגרדות

ילדים ומבוגרים ברחבי העולם סובלים מכינים. תופעה מרעישה ומתישה, שכן מאוד לא פשוט להיפטר מהן. גם כשמצליחים לנקות את הראש, תוך ניסיונות רבים למצוא תכשיר יעיל נגד כינים ושימוש במסרק צפוף, נראה שתוך מספר ימים הן שבות וחוזרות אל ראשנו.

ההידבקות נעשית מראש לראש. כלומר הכינים עוברות מראש לראש בהליכה מהירה.  אחת השאלות שרבים מאיתנו שואלים את עצמנו היא האם ביצי כינים מגרדות או האם הן תמיד גורמות לגרד בראשנו. אז חשוב להבין שהביצים עצמן לא הן אלה שגורמות לגרד, אלא רק כאשר הכינים בוקעות מהביצים ואנו מרגישים אותן מטיילות על ראשנו, אז הן מתחילות לגרד. הגירוד הוא בעיקר במרכז הראש ובאזור העורף. לפני שמבצעים טיפול ומנסים תכשיר לכינים, חשוב להבין קדם כל האם אכן נדבקנו ואם יש כינים על ראשנו שכן גם קשקשים או גירוי אחר יכול לגרום לגירוד.

איך נדע שבאמת מדובר בכינים?

ביצי הכינים נראות כמו גרגירי אורז קטנים. הצורה שלהן מוארכת והן מבריקות. הצבע שלהן לבן או חום בהיר והן מאוד מאוד קטנות. כשכינים בוקעות מהביצה שלהן הן נראות כמו גרגרי שומשום באורך של שני מילימטרים. הצבע שלהן הוא אפור או חום בהיר. כמו שכבר אמרנו, לא תמיד מרגישים את הביצים והן לא תמיד מגרדות. הגירוד הוא תוצר של תגובה אלרגית של הרוק אשר מופרש כאשר היא מוצצת את הדם מהקרקפת. חשוב ממש לחפש את הכינים ואת ביצים הכינים ולטפל בתופעה כמה שיותר מהר. הסיבה לכך היא משום שהכינים מתרבות מאוד מהר.

האם ביצי כינים מגרדות

איך אפשר להבדיל בין קשקשים לביצי כינים?

אנשים רבים מתבלבלים בין השניים ובצדק. קשקשים דומים לביצי כינים. אבל אפשר להבדיל ביניהם די בקלות. ביצי הכינים ממוקמות לרוב באזורים שבהם חום הגוף אינו גבוה כמו למשל מאחורי האוזניים או בעורף. בניגוד לקשקשים, ביצי הכינים לא זזות מהשיער שלנו כאשר אנחנו נוגעים בהן משום שהן פשוט דבוקות אליו בעזרת דבק שכזה המופרש מאבירי הרבייה שלהן. כל עוד לא תטפלו כמו שצריך, תוך עשרה ימים הביצים הללו בוקעות, יוצאות מהן כינים קטנות ואז נמשך מאין מעגל שקשה מאוד לצאת ממנו.

כלינה – הוכח כתכשיר היעיל ביותר נגד כינים

אם אתם מחפשים תכשיר נגד כינים שהוא גם יעיל מאוד וגם טבעי, נסו את כלינה. מדובר בפיתוח ביתי שתפס תאוצה והוגדר כפטנט בו משתמשים צרכנים רבים ברחבי העולם וגם כאן בישראל. הסרום הוא מאה אחוז טבעי, מרוכז מאוד ומכיל 5 שמנים אתריים בריכוז גבוה אשר מסייעים לחסל את הכינים ולהיפטר מהן אחת ולתמיד. הסרום טבעי ולכן ניתן לעשות בו שימוש חוזר גם לטיפול וגם למניעה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *