טיפול בכינים למבוגרים

טיפול בכינים למבוגרים

הייתם בטוחים שהכינים מחפשות רק את ראשיהן של הילדים שלכם? אז מסתבר שכינים מגיעות גם לראשם של המבוגרים ולכן אם אתם מחפשים טיפולים בכינים למבוגרים, הגעתם בדיוק למקום הנכון! זו בדיוק התקופה שבה הכינים צצות להן אבל בגדול, זה כבר מזמן לא רק תופעה של קיץ. הן פשוט כאן כל השנה. קיץ, חורף, סתיו ואביב.

אם נבין עד הסוף איך נדבקים בכינים, נבין גם מדוע הן מופיעות על ראשנו של המבוגרים. אז ההדבקות נעשית מראש לראש. כלומר, ברגע שהילד שלנו נדבק ומתחילות להיווצר עליו ביצים וכינים שזוחלות לו על הקרקפת ואנחנו באים איתו במגע של ראש לראש, מה שהרבה פעם מן הסתם קורה, יש לנו פוטנציאל מאוד גדול להידבק. כינים מתרבות בכמויות מאוד גדולות ולכן מאוד חשוב לטפל בזמן.

איפה הבעיה?

בעבר, היה מאוד כל לטפל בכינים כי כל פעם היינו מנסים חומרים אחרים והן היו מתחסלות מזה. היום הכינים מפתחות עמידות לכל הכימיקלים וגם לחלק מהשמנים שידועים כיעילים כמו שמן רוזמרין למשל ולכן לאט לאט, עם הזמן זה נראה שיותר ויותר קשה למנוע אותן.

לכן, פיתחנו פורמולה שלא רק מסייעת לטפל ולמנוע את הופעת הכינים, אלא ממש משתקת את הכינה, מפרישה מהקרקפת חומר טבעי נוסף אשר גורמת לכינה לאבד את האחיזה שלה בבסיס השערה, למות ולצנוח לבדה מהשיער.

טיפול בכינים למבוגרים

אז למה דווקא כלינה?

כלינה הוא בעצם פטנט מאה אחוז טבעי, שלא מכיל כימיקלים ושאר מזיקים. מדובר בפתרון יעיל ונקודתי לטיפול בכינים. אין בפורמולה סיליקון, אין בה אלכוהול, אין בה חומרים מייצבים. מדובר בסרום בטוח לשימוש וככל שנשמש בו יותר, לא רק שהסיכוי לכינים יפחת, ככה השיער שלנו יהיה בריא יותר. שילוב של חמישה שמנים אתרים מרוכזים במינון מדויק שבעצם מצב אחד מחסלים את הכינים הקיימות ומצד שני מונעים הופעה עתידית שלהם. הסרום משלב כמה שמנים ייחודיים כמו לבנדר, סטרון, מנטה וקינמון. הוא מכיל גם ויטמינים ומינרלים שמזינים את השיער ושומרים עליו.

איך משתמשים?

בכלינה אפשר להשתמש על שיער יבש או רטוב. כל מה שצריך לעשות הוא לרסס רבע בקבוק לאורך כל השבילים בשיער ולעסות את הקרקפת על בסיס השערות עצמן. חשוב להבריש בעדינות ולהמתין לפחות שעה. מסרקים את השיער עם מסרק כינים צפוף ולחפוף. כדאי לחזור על הטיפול שוב תוך שלושה ימים כדי למגר את מחזור החיים של הכינה ושוב אחרי שבעה ימים. למניעה של הידבקות ניתן להתיז בין 3-5 התזות. זכרו, המוצר טבעי לגמרי ולכן אין לכם מה לדאוג, אתם יכולים להשתמש בו שוב ושוב. הוא מומלץ גם לכם המבוגרים וגם לילדים שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *