כינים אצל מבוגרים

כינים אצל מבוגרים

רובנו בטוחים כי כינים מופיעות רק אצל ילדים. אז יש לנו חדשות לא כל כך נחמדות בשבילכם. כינים יכולות להופיע גם אצל מבוגרים. הן פשוט מדבקות. הן הולכות להן בהליכה מהירה מראש לראש ולא מבדילות בין גיל, מין, סוג שיער, רמת ניקיון או כל דבר אחר שעולה לכם לראש. לכן, כשהילדים נדבקים, גם אתם המבוגרים נמצאים ברמת סיכון ויש לכם סיכוי מאוד גבוה להידבק בכינים.

אז נתחיל מההתחלה, מיהן הכינים?

כיני הראש המכונות גם Capitis Pediculus הן חרקים קטנים ללא כנפיים בגודל של 2-3 מילמיטרים. הגוון שלהן הוא חום אפור והן ניזונות באמצעות מציצה של דם מהקרקפת. הכינים חיות על כל חלקי הקרקפת אבל בעיקר הן נוטות להופיע מאחורי העורף והאוזניים, שם הן מטילות את הביצים שלהן.

כינים אצל מבוגרים

איך נזהה אותן?

רבים מתבלבלים בין כינים לבין קשקשים שכן שתי התופעות מגרדות. בשונה מהקשקשים, הכינים נדבקות לבסיס השיער ונראות כמו נקודות לבנות. הביצים של הכינים בוקעות אחרי שבעה ימים בערך ואז הכינה נדבקת בשל חומר מיוחד שהיא מפרישה.

זה נכון שלילדים בגילאי 3-12 יש סיכוי יותר גבוה להידבק אבל גם מבוגרים יכולים להידבק בהן.

איך כלינה יכול לעזור?

כלינה הוא סרום אשר פותח על ידינו לפני מספר שנים כאשר גם אנחנו, כמוכם חיפשנו פתרון טבעי ויעיל נגד כינים. התחלנו לעשות ניסיונות עד שהגענו לתוצאה המושלמת. נפטרנו מהכינים לגמרי.

מדובר בעצם בסרום של תמצית המיוצרת על בסיס שמנים אתריים טבעיים, ללא פראבנים, ללא מלחים, ללא מים וללא סיליקון. הסרום בריא לשיער והוא מצוין לשתי מטרות עיקריות.

טיפול נגד כינים בעת ההידבקות וטיפול למניעת כינים. בכדי למנוע הופעה של הכינים מלכתחילה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתיז בכל בוקר בין 2-5 התזות על השיער ולעשות את הקרקפת, בעיקר באזור שמאחורי האוזניים והעורף. תוכלו לעשות זאת גם לילדים וגם לעצמכם ואין שום בעיה לעשות שימוש בכלינה על בסיס יומי. אם כבר נדבקתם, תוכלו לבצע את הטיפול בצורה יסודית.

  1. מרחו על השיער כרבע מבקבוק הכלינה (אפשר גם על שיער יבש וגם על שיער רטוב).
  2. עסו את השיער ואת הקרקפת.
  3. חכו שעה.
  4. סרקו עם מסרק צפוף.
  5. שטפו את השיער.
  6. לאחר 3 ימים חזרו על הפעולה ושוב אחרי 10 ימים.
  7. המשיכו להשתמש בכלינה למניעה.

כינים אצל מבוגרים

למי זה מתאים?

למעשה, כולם יכולים להשתמש בכלינה החל מילדים קטנים ועד למבוגרים. האוכלוסייה היחידה שלא יכולה להשתמש בכלינה היא נשים בהריון משום שהסרום מכיל שמנים ארומטיים בריכוז גבוה.

לסיכום, אם גם אתם מחפשים פתרון טבעי, יעיל שיסייע לכם להיפטר מהכינים אחת ולתמיד, נסו את כלינה. אנחנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *