כיצד מטפלים בכינמת?

כיצד מטפלים בכינמת?

הן קטנות. הן מעצבנות. הן מגרדות וקשה מאוד להיפטר מהן. הסיוט של כל הורה. כינים. כיצד מטפלים בכינמת? אז האמת היא שמהניסיון שלנו, הדרך הכי טובה לטפל בכינמת היא פשוט למנוע אותן מלכתחילה. תחשבו על זה. זה כמו שאנחנו שמות לעצמנו קרם לחות למניעת קמטים בכל ערב לפני השינה.

זה כמו שאנחנו מורחים קרם הגנה לפני שאנחנו יוצאים לשמש. לרוב לא נרצה לחכות שהקמטים יגיעו ואז לטפל. לא נחכה שנישרף מקרני השמש. כי אז הרבה פעמים מאוחר מדי. אז נכון. בכינמת זה ממש לא אותו דבר. כן אפשר לטפל גם אחרי שנדבקים אבל זה פחות קל.

יחד עם זאת, הרבה פעמים אנחנו לומדים רק אחרי שמשהו קורה ולכן אם כבר הילדים נדבקו בכינים בגן או בבית הספר, הדרך הטובה ביותר לטפל בכינים היא על ידי שימוש בחומרים טבעיים שלא מזיקים לשיער, לעור או לקרקפת.

העניין הוא, שעד לא מזמן, היו עושים שימוש בשמן רוזמרין שבהחלט היה מאוד יעיל וגם טבעי. רק כמה טיפות על הראש וזה בזה הסיפור היה נגמר. אבל זה כבר לא עובד. הכינים הטורדניות והמעצבנות פיתחו לשמן הרוזמרין עמידות ולכן צריך להיות קצת יותר מתוחכמים מהן. בשביל זה יש את כלינה. סרום שהוא בעצם פורמולה אותה בחרנו לייצר עבור המשפחה שלנו כשנתקלנו בבעיית הכינים והבנו שפשוט שום מוצר לא עובד. ההצלחה הייתה גדולה ולכן תוך זמן קצר כלינה הפך לפטנט אשר נמכר בכל העולם. ועכשיו, גם אתם יכולים לטפל בכינמת בעזרת כלינה.

אז איך זה עובד?

ובכן, הטיפול בכינמת בעזרת כלינה מתחלק לשניים.

  1. טיפול למניעה – אם הילדים שלכם עדין לא נדבקו בכינים, אתם יכולים למנוע את זה. איך? פשוט מאוד. בכל בוקר, לפני שאתם שולחים אותם לגן או לבית הספר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרסס בין 3-5 התזות על ראשם בחלקים שונים בראש. כעת, עסו את הקרקפת עם דגש על השבילים ואחורי האוזניים והעורף. זהו. כעת הילדים שלכם מוגנים ולא ידבקו בכינמת.
  2. טיפול בזמן הידבקות – במצב כזה, אתם צריכים לטפל בכינים שכבר קיימת ובביצים במידה ויש כאלה. את הטיפול אפשר לעשות על שיער יבש או רטוב. מרססים כרבע מבקבוק הסרום הראש ומעסים את השיער היטב. לאחר מכן עוברים על השיער עם מסרק כינים צפוף יש לחזור על הטיפול אחרי 2-4 ימים ואז אחרי 10 ימים מהטיפול הראשון. לאחר שנפטרתם מהכינים, מומלץ להמשיך לעשות שימוש בסרום כדי למנוע הידבקות חוזרת.

הכלינה הוא סרום מאה אחוז טבעי כך שהוא לגמרי שומר על ראשי הילדים שלכם והוא גם אפילו מתאים למבוגרים שרוצים לטפח ולשמור על השיער. הוא מכיל רק שמנים אתריים ואין בו מים, סיליקון או פראבנים אחרים. בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *