מסרק כינים – מה חשוב לשים לב בעת הקניה?

מסרק כינים - מה חשוב לשים לב בעת הקניה?

מוצר חובה בכל בית. כשהן מגיעות ומשתלטות לילדים שלנו על הראש או מדביקות גם אותנו, הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הטיפול וסילוק הכינים מהראש. מסרק כינים – למה חשוב לשים לב בעת הקניה? לפני שנתאר כמה דגשים חשובים בקניית המסרק, הנה קצת מידע שאתם חייבים להכיר על כינים.

למעשה, למעלה מ- 80% מהילדים בישראל נדבקים בכינמת לפחות פעם אחת בחיים. אורח החיים הממוצע של כינה נע בין שבועיים לשלושה שבועות כאשר במהלך חייה היא מסוגלת להטיל מאות של ביצים. ילד או מבוגר שנדבק בכינים ירגיש גירוד עז כאשר בממוצע חיות על הקרקפת משהו כמו 8-10 כינים בוגרות שמסוגלות להטיל ביצים.

המסרק בשילוב כלינה נמצא כטיפול היעיל ביותר בכינמת. בעזרת המסרק, לא רק שניתן לאבחן כי אכן יש על השיער כינים, אלא גם הוא עוזר לנו להרחיק מהקרקפת ביצי כינים חיות או מתות וגם את הכינים בעצמן. עם השנים, חלה עליה בשימוש במסרק כינים.

טיפים לרכישת מסרק כינים

  1. רכשו מסרק של חברה מוכרת ואיכותית עם תו תקן.
  2. רכשו מסרק שהשערות שלו צפופות ועשויות ממתכת.
  3. רכשו מסרק נוח לאחיזה.
  4. רכשו מסרק המשלב זכוכית מגדלת, כך תוכלו לבחון האם מדובר בכינים ולשלול קשקשים.

איך מטפלים בכינמת בעזרת מסרק כינים וכלינה?

בשונה מתכשירים רבים אחרים הקיימים בשוק, קלינה מוגדר כפטנט אשר נמכר בכל העולם. כלינה מכיל אך ורק חומרים טבעיים ומורכב מכמה שמנים אתריים בעלי ריכוז עוצמתי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיות עקביים בטיפול ולהתמיד. ניתן לטפל על שיער רטוב או יבש. בשלב הראשון עליכם להתיז משהו כמו שליש מבקבוק הסרום על השיער ולעשות את הקרקפת בעדינות, בכל האזורים וגם בשבילים. חשוב להמתין משהו כמו שעה.

לאחר מכן, סרקו את השיער עם מסרק צפוף במשך 10 דקות. ניתן לשטוף את השיער ואז הסרום יורד מהשיער. לאחר שלושה ימים חשוב לחזור על הטיפול שוב בדיוק באותו האופן. לאחר 10 ימים מהטיפול הראשון יש לחזור שוב על הטיפול. ניתן גם לעשות שימוש בסרום למניעה. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להתיז על השיער משהו כמו 5 התזות, בעיקר בחלק האחורי ליד האוזניים, בעורך ובחלק העליון של הקרקפת. לעסות את הסרום בתוך השיער. ניתן לחזור על הפעולות באופן יומיומי. הסרום לא מזיק לשיער, אלא להיפך, הוא מכיל חומרים ייחודיים התורמים לחיות השיער.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי הורים וילדים שניסו את כלינה ופשוט ראו שזה עובד. פתרון פשוט, יעיל והכי חשוב – מאה אחוז טבעי ובטוח לשימוש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *