טיפול טבעי בכינים וביצי כינים

טיפול טבעי בכינים וביצי כינים

לאורך כל השנה כולנו מקבלים הודעה מהגננת לקבוצת הוואטסאפ של הגן: ”הורים יקרים, הכינה נחמה הגיעה לכיתתנו, אנא טפלו בראשי הילדים בהקדם“ או הודעה אחרת בסגנון הזה. לא משנה כמה הילדים שלנו יהיו מטופחים, נקיים, מדוגמים לגן, הכינה נחמה לא עושה הנחות. היא מגיעה לראשים נקיים ולא נקיים, לראשים גדולים וקטנים, לשיער בהיר וכהה, ארוך או קצר.

כאשר אנחנו מקבלים את הסימן, כולנו נכנסים לפחדים וחרדות, שואלים את עצמנו האם הילד או הילדה שלנו נדבקו במכה הנקראת כינים. כמובן שהסימן המובהק להידבקות הוא שהילד מגרד את ראש במרץ אבל זה כבר שלב מתקדם שאומר שעל ראש הילד או הילדה יש גם כינים בוגרות וגם ביצים שמהן יצאו כינים נוספות.

אז מה אפשר לעשות?

אל חשש. יש לנו פתרון שהוכיח את עצמו בכל העולם. לא עוד לניסיונות הכושלים, הוצאה של מאות שקלים על תכשירים שלא באמת עובדים ולטפטוף שמן הרוזמרין בכל בוקר שלא באמת עוזר לשום דבר. טיפול טבעי בכינים וביצי כינים.

לפטנט שלנו קוראים כלינה והוא פותח אחרי שגם אנחנו כהורים לילדים שנדבקו בכינים בגן כמעט והתייאשנו. ניסינו הכל. תכשיר ועוד תכשיר. הבטחה ועוד הבטחה.

בסוף החלטנו לעשות מעשה. תודות לידע הנטורופתי הרב שיש במשפחה שלנו, החלטנו לפתח מוצר משל עצמנו ולקוות לטוב. התוצאות הפתיעו אפילו אותנו והתוצאה. וואו. הראש נקי ומסתבר שגם לא היו יותר הידבקויות כלומר הכלינה מצוין גם בתור טיפול מונע.

טיפול טבעי בכינים וביצי כינים – איך זה עובד?

אז הכלינה הוא בעצם סרום מרוכז שיש בו כמה שמנים אתריים ייחודיים.

המינון הוא המפתח להצלחה ומה שבעצם שילוב השמנים הזה עושה הוא לגרום לקרקפת להפריש איזשהו חומר שבעצם משתק את הכינים וגורם להן למות ולנשור מהשיער. הכלינה כל כך יעיל עד שהוא גם טוב למנוע הידבקויות של כינים. כל מה שצריך לעשות הוא להתיז בין 3-4 התזות בכל בוקר לפני שהילד הולך לגן על שיער יבש ולעסות את הקרקפת סביב שבילי השיער, בעיקר בחלק האחורי של הראש ומאחורי האוזניים.

אז למה בעצם לבחור בכלינה?

הסיבה המרכזית והחשובה ביותר היא כי זה פשוט עובד. לא רק שכלינה מסייע להשמיד את הכינים ואת ביצי הכינים, הוא גם מנטרל לגמרי את היכולת של הכינה להתרבות. הסרום מוגדר כפטנט והוא נמכר ברחבי העולם.

ברגע שהכינה באה במגע עם הנוזל היא פשוט מאבדת את התחושה של בגפיים, מתה ונושרת מעצמה מהראש. אין צורך להתעסק עם מסרקים מסורבלים ולחפש בזכוכית מגדלת את הכינים. בנוסף, הכלינה מיוצר מ- 100% חומרים טבעיים ככה שאתם מעניקים לילד שלכם וגם לעצמכם (כן יש מבוגרים שעושים בכלינה שימוש במטרה לטפח את מראה השיער) את הטוב ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *