טיפול מהיר בכינים

טיפול מהיר בכינים

מחפשים טיפול מהיר בכינים? ניסיתם הכל אבל נראה ששום דבר לא עוזר באמת והכינים חוזרות פעם אחר פעם? יש לנו פתרון מעולה עבורכם! טיפול מהיר בכינים שמכחיד את הכינים אחת ולתמיד! סרום ייחודי שאינו כולל פיזור חומר נגד כינים מדביר על ראשי ילדכם, אינו מכיל סיליקון, אלכוהול, חומרים מייצבים ומבוסס על הרכב שמנים אתריים שמוגדר כפטנט עולמי – כלינה.

הטיפול היעיל ביותר נגד הכינים שפשוט מכחיד אותם. למעשה, ככל שתקפידו להשתמש בסרום יותר, ככה השיער שלכם יהיה בריא יותר.

אז למה כל כך קשה להיפטר מהכינים?

ובכן, אפשר בהחלט לומר שמדובר בסוג של מכת מדינה. הרי כולנו מקבלים בכל עונה מחדש הודעות מהגננת כי הכינה נחמה הגיעה לגן וזה הזמן לטפל בראשי הילדים. אנו מתפללים שהיא תפסח על ילדנו אבל במהרה אנו שמים לב לסימנים שמעידים על כך שהילד או הילדה נדבקו. יש כמה סיבות שקשה מאוד להיפטר מהכינים. הסיבה הראשונה היא משום שהכינים מתרבות מאוד מהר. ברגע שכינה צעירה הופכת לכינה בוגרת היא מתחילה להטיל ביצים ואז נוצר מאין מעגל כזה של כינים על הראש שמאוד קשה לצאת ממנו. מספיק שבטיפול שעשינו פספסנו ביצה אחת בלבד והלך עלינו. המעגל ימשיך להתקיים. סיבה נוספת שמאוד קשה להיפטר מהן היא העובדה שזה פשוט מאוד מדבק. גם אם טיפלנו בילד שלנו ביסודיות פעם אחר פעם והפסקנו את הטיפול ויש ילד אחר שיש לו כינים שבא במגע עם הילד שלנו, שוב הוא מפתח סיכוי מאוד גבוה להידבקות ויש מצב שהוא שוב יחזור הביתה עם כינים. הסיבה השלישית לכך שקשה מאוד להיפטר מהכינים היא שהן נאחזות על הקרקפת ועל השיער וממש נדבקות אליו. בנוסף, עם השנים הכינים פיתחו עמידות לכל מיני חומרים מה שמקשה על העניין עוד יותר.

כלינה – איך זה באמת עובד?

בשונה מתכשירים אחרים, ההרכב הייחודי של כלינה בעצם גורם להפרשה של חומר מסוים מהקרקפת שבעצם ממית את הכינים וגורם להם לנשור מהשיער שלנו. זו הסיבה שהפורמולה המנצחת הזו פשוט עובדת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרסס כרבע בקבוק לאורך השבילים בשיער ולעסות את הקרקפת ממש על בסיס השערות. לאחר מכן עליכם להבריש בעדינות. המתינו כשעה וסרקו את השיער עם מסרק כינים צפוף. בכדי למגר את מחזור החיים של הכינים והביצים מומלץ לחזור על הטיפול אחרי 2-4 ימים ובפעם נוספת אחרי 10 ימים. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהילד או הילדה שלכם לא נדבקים שוב, פשוט השתמשו בסרום שוב למניעה עם 3-5 התזות.

לסיכום, היתרונות בשימוש בכלינה

  1. ללא השפעות מזיקות לאורך זמן, ללא תופעות לבד.
  2. קל לשימוש.
  3. מיוצר מ-100% רכיבים טבעיים, ללא סיליקון, חומרים מייצבים או אלכוהול.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *